Powiedz jak możemy Ci pomóc

PHU MULTI-FINISH Bartłomiej Mochalski

Inowrocław

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

Historia sukcesu

2013-06-25

Firma PHU MULTI-FINISH od 2003 r. zarejestrowana w Wielkiej Brytanii, a od 2009 r. działająca na rynku polskim, zajmuje się wykonawstwem robót remontowo-wykończeniowych w technologii natryskowej, w tym m. in.: natryskowymi izolacjami, tynkowaniem, malowaniem i szpachlowaniem.

PHU MULTI-FINISH

Firma PHU MULTI-FINISH jest autoryzowanym wykonawcą technologii bezpyłowej gładzi British Gypsum "MULTI-FINISH” oraz technologii DEMILEC USA, LLC w zakresie izolacji natryskowej termicznej i akustycznej.

Wykaz prac remontowo-wykończeniowych, w których specjalizuje się firma PHU MULTI-FINISH

Przedsiębiorstwo pana Mochalskiego podpisuje około 300 kontraktów rocznie, a dzięki specjalnym właściwościom swoich produktów pracuje niezależnie od pogody, nawet podczas mrozów. Firma PHU MULTI-FINISH w swoim dorobku może poszczycić się m. in. wykonaniem gładzi bez szlifowania w Hotelu Copernicus w Toruniu (ok. 5 000 m2), gładzi natryskowych i malowania agregatem w bloku mieszkalno-usługowym WTBS w Wejcherowie (ok. 3 000 m2) czy tynków gipsowych oraz termo- i hydroizolacji fundamentów w blokach w Bygoszczy (ok. 10 000 m2).

PHU MULTI-FINISH - przykładowe prace

4 lata temu firma PHU MULTI-FINISH zaczęła aktywnie pozyskiwać klientów za pomocą platformy Oferteo.pl. Zaowocowało to zdobyciem niemalże 900 kontaktów do zleceniodawców prac remontowo-budowlanych. Wiele z nich zakończyło się błyskawicznym podpisaniem umowy.


Przekonaliśmy się, że nawet dysponując najnowocześniejszymi technologiami i bogatym doświadczeniem musimy regularnie inwestować w pozyskiwanie nowych klientów. Zarejestrowałem swoją firmę na Oferteo.pl, liczyłem na dużą ilość nowych zleceń i nie zawiodłem się. Przez cały rok regularnie otrzymuję zgłoszenia od kolejnych konkretnych klientów.

  • Bartłomiej Mochalsk,
  • Prezes firmy, PHU MULTI-FINISH

PHU MULTI-FINISH - przykładowe prace

Prezes firmy PHU MULTI-FINISH wszechstronnie korzysta z platformy Oferteo.pl. Będąc świadomym, iż w dzisiejszych czasach klienci monitorują opinie o firmach w Internecie, p. Mochalski uzupełnił szczegółowo swoją firmową wizytówkę i zlecił Oferteo pozyskanie referencji dla swojej firmy.


Jestem specjalistą w swej dziedzinie, kładę wielki nacisk na dokładność wykonywanych przeze mnie prac. Referencje, komentarze i opinie, które zbieram na Oferteo.pl są dla mnie świetną reklamą. Ludzie zwracają na to szczególna uwagę, to właśnie dzięki poleceniom pozyskuję najwięcej klientów.

  • Bartłomiej Mochalsk,
  • Prezes firmy, PHU MULTI-FINISH

PHU MULTI-FINISH - przykładowe prace
Inne usługi lub produkty - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 630 520 Wykonawców i Dostawców najlepszych w 2024 roku w poszczególnych miastach powiatowych: